Konie w domu?

Konie od niepamiętnych czasów zawsze inspirowały, budziły podziw, zachwyt, ale również i niepokój. Piękne i szlachetne, z wspaniałymi grzywami, przenikliwym spojrzeniem i ogromną siłą. Wykorzystywane do pracy na polu, zaprzęgane do karoc arystokratów służyły jako transport w dalekich podróżach.

Obecnie często służą jako pomoc w rehabilitacji zarówno dzieci jak i dorosłych osób niepełnosprawnych. Konie inspirują również malarzy, rzeźbiarzy, ale także bardziej współczesnych wielkich kreatorów mody czy architektów. W sprzedaży dostępne są wspaniałe obrazy ukazujące portrety tych majestatycznych zwierząt, stado w galopie czy wypas na łące. Można również zakupić ciekawe fototapety, a nawet tapety i poświęcić zwierzętom jedną ścianę pokoju, aby mogła przyciągać spojrzenia i wzbudzać zachwyt. Drobne nadruki z motywem koni widnieć mogą także na ubraniach – zabawny wzór na eleganckiej koszuli sprawi, że będzie można ją założyć zarówno do szykownej garsonki jak i do klasycznych jeansów.

Ciekawe rzeźby oraz drobniejsze przedmioty użytku codziennego, jak np. lampy, bieżniki na stoły, serwetki, małe figurki dekoracyjne czy podpórki do książek – wszystkie z motywem konia doskonale wzbogacą całą aranżację wnętrza nadając jej niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru.