Wybór fototapety

Aranżacja wnętrz, dekorowanie pomieszczeń to przyjemne zajęcie, ale dosyć wymagające. Projektanci wnętrz to zawodowcy, ale wśród nas, zwykłych ludzi jest wielu, którzy to po prostu lubią, dla których to jest hobby i przyjemność. Tacy ludzie lubią urządzać swoje mieszkania samodzielnie i bardzo często to robią ze smakiem. Z czasem nabierają doświadczenia, a ich aranżacje są nie gorsze od projektów zawodowych.

Wszystkie elementy dekoracji wnętrza muszą być przemyślane. Dotyczy to również fototapety (link do sklepu), a w zasadzie przede wszystkim fototapety. Dlaczego? Fototapeta to duży element, nierzadko przyklejana jest na całą ścianę, więc automatycznie staje się najważniejsza. Nadaje wnętrzu styl, więc albo dostosowujemy fototapetę do reszty dekoracji i wystroju albo odwrotnie.Oglądamy i oceniamy aranżację pomieszczenia przez pryzmat fototapety, dlatego tak ważny jest jej wybór.

UliczkaOto ciekawy przykład fototapety w pokoju dziennym, przyklejonej tylko na części ściany. dzięki temu zyskaliśmy otwarcie pokoju na przestrzeń zewnętrzną. Patrzymy na uliczkę jak przez otwarte drzwi, dzięki temu pokój zyskuje optycznie na wielkości.