Obraz czy naklejka? A może fototapeta?

Pytanie nie jest łatwe, ponieważ oba te materiały są zupełnie różne i ciężko je właściwe porównywać i zestawiać ze sobą. Podczas gdy obraz na płótnie nadaje się w zasadzie tylko i wyłącznie do powieszenia na ścianie, ewentualnie oparcia o nią, naklejka daje nam o wiele większy wachlarz możliwości.
Naklejkę możemy nakleić na ścianę, na drzwi wejściowe lub drzwi szafy, nakleją możemy obkleić lodówkę bądź fronty mebli, które nam się już znudziły, można ją również przykleić na szybie, lustrze lub starych kafelkach- każda gładka i czysta powierzchnia nadaje się do obklejenia naklejką.

fototapeta-1

Obraz jest na pewno elegancką, uniwersalną i ponadczasową dekoracją ściany. Wybierając odpowiedni motyw możemy stworzyć prawdziwe galerie sztuki w domu, które będą zachwycać wysoką jakością wykonania, pięknymi barwami oraz elegancją. Naklejka być może nie jest aż tak elegancką formą dekoracji ściennej, ale na pewno może być szalenie efektowna i zachwycająca, a przy tym z pewnością tańsza niż obraz na płótnie. Fototapety do sypialni to równie chętnie stosowana dekoracja jak obrazy. Jest większa i daje mocniejsze efekty.